home
Naujienos Kiti Notarai Leidiniai Video medžiaga *teises_aktai*

Notarų rūmų prezidentas apdovanotas Pramonės, prekybos ir amatų rūmų asociacijos Sidabrine "Darbo žvaigžde"

2022.04.08

Martyno Ambrazo fotografijos

Balandžio 7 dieną Vilniuje surengta Pramonės, prekybos ir amatų rūmų asociacijos kasmetinių apdovanojimų ceremonija, kurioje Lietuvos notarų rūmų prezidentui, Klaipėdos miesto 1-ojo notarų biuro notarui Mariui Stračkaičiui įteikta 2021 metų Sidabrinė „Darbo žvaigždė“.

M. Stračkaitis buvo apdovanotas už notarinių veiksmų verslui užtikrinimą karantinų metu, taip pat notarinių veiksmų teikimo paprastinimo ir nuotolinių paslaugų vystymo iniciatyvas. Ceremonijos dalyvius sveikino Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, aplinkos ministras Simonas Gentvilas, susisiekimo ministras Marius Skuodis, teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska.

„Man yra garbė įteikti apdovanojimą Notarų rūmų prezidentui. Aš žinau, dėl ko verslas teikia – nes Notarų rūmai visada dinamiškai reaguoja ir girdi poreikį, nes paslauga turi būti prieinama, kokybiška ir tvirta. Man atrodo, kad tas pats lūkestis yra visuomenėje, ir tas pats – politikoje. Turėti simbiozę, bendradarbiavimą, kokybę ir greitį.

Ministrė E.Dobrovolska atkreipė dėmesį į Lietuvos notarų rūmų iniciatyvą „palydėti Ukrainą, kad ji greičiau prisijungtų į Europos notarų šeimą“ ir taip pat „išlydėti Rusijos ir Baltarusijos notarus iš tų šeimų“. Lietuvos notarų rūmų iniciatyva Ukrainos notariato organizacijai buvo suteiktas stebėtojo statusas Europos Sąjungos notariatų taryboje, o agresiją prieš Ukrainą vykdančių Rusijos ir Baltarusijos notarų organizacijų narystė Tarptautinėje notariato sąjungoje buvo suspenduota.

„Visuomenės apklausos kalba apie tai, kad  visuomenė pasitiki notarais iš visų teisinių profesijų labiausiai, o dar labiau notarais pasitiki verslo bendruomenė. Matyt dėl to aš čia su tuo medaliu ir stoviu. Mums būti pastebėtiems ir apdovanotiems verslo yra labai svarbu ir už tai jums sakau nuoširdų ačiū“, - į susirinkusius Pramonės, prekybos ir amatų rūmų asociacijos renginio dalyvius kreipėsi M. Stračkaitis.


Naujienos Kiti Notarai Leidiniai Video medžiaga *teises_aktai*
Lietuviškai