Naujienos Kiti Notarai Leidiniai Video medžiaga *teises_aktai*

LNR lankytojus internete pasitinka naujasis svetainės veidas

2020.12.03

Džiugi žinia! Po kelis mėnesius trukusių pasiruošimų atnaujinome Lietuvos notarų rūmų interneto svetainę www.notarurumai.lt ir jos mobiliąją versiją!
 
Svetainė sukurta bendradarbiaujant dviems informacinių technologijų įmonėms - "Fresh Media", kuri įgyvendino techninį sprendimą, ir "Man Can Web", kuri sukūrė dizainą ir yra Lietuvos notarų rūmų stiliaus knygos kūrėja.
 
"Svetainėje įgyvendinti du tikslai: informuoti visuomenę apie Lietuvos notariato veiklą bei suteikti patogiai ir greitai pasiekiamą informaciją apie notarus, jų biurus ir priskirtas paveldėjimo teritorijas. Todėl atnaujinome naujienų, vaizdo medžiagos ir leidinių skiltis, integravome patogų notarų ir jų biurų paieškos mechanizmą. Atsidarius svetainę iš mobiliojo įrenginio, vartotojams gali būti naudinga vedlio į artimiausią ar bet kurį pasirinktą notaro biurą funkcija, su kelionės maršruto nustatymu, navigacijos nuorodomis, "Google Street View" funkcionalumu", - sako Lietuvos notarų rūmų prezidentas Marius Stračkaitis.
 
Naujosios svetainės lankytojus pasitinka kelių šimtmečių senumo notariniame dokumente aptiktas lotyniškas užrašas "Pereat Fraus" - "Teišnyksta klasta". Šis šūkis, tapęs Lietuvos notarų rūmų stiliaus knygos dalimi, atspindi ir mūsų dienų notaro profesijos prasmę - užkirsti kelią klastai, neteisėtumui, geriausiu įmanomu teisėtu būdu apsaugoti sandorio šalių interesus.


Naujienos Kiti Notarai Leidiniai Video medžiaga *teises_aktai*
Lietuviškai